Związek Zawodowy "KADRA" KWK "Jas-Mos"

  • Jastrzębie-Zdrój ul Górnicza 1, pok. 214
  • tel: 032 756 3683
    tel: 032 756 3596
  • e-mail:

Wypełnienie obowiązku informacyjnego RODO

Wypełnienie obowiązku informacyjnego RODO

Szanowni Państwo,

 

Realizując obowiązki wynikające z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Związek Zawodowy „KADRA „ KWK „Jas-Mos” z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Górnicza 1

 

Załącznik do niniejszej wiadomości stanowi dokument zawierający szczegółowe informacje w zakresie przetwarzania danych osobowych przez Związek Zawodowy „KADRA” KWK „Jas-Mos”, z którego treścią należy się zapoznać.

 

Jeżeli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych oraz w celu ochrony praw i reprezentowania interesów zrzeszonych w Związku pracowników, członków związku zawodowego, emerytów i rencistów wobec: pracodawcy, organów władzy i administracji państwowej, organów samorządu terytorialnego oraz innych pracowników, emerytów i rencistów, którzy nie będąc członkami związku wystąpią o ich reprezentowanie, prosimy o złożenie takiego oświadczenia w siedzibie Związku Zawodowego. Wówczas Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w tym celu.

 

Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania Pana/Pani danych.

 

Informujemy, że w związku z otrzymaną wiadomością nie musi Pan/Pani podejmować żadnych czynności, w szczególności nie musi Pan/Pani na nią odpowiadać.

 

Wystarczy, że zapozna się Pan/Pani z załączonym dokumentem

Copyright © 2015 - 2024 ZZ KADRA KWK Jas-Mos All rights reserved. Made by Hostgrafia.pl
Script logo