Związek Zawodowy "KADRA" KWK "Jas-Mos"

  • Jastrzębie-Zdrój ul Górnicza 1, pok. 214
  • tel: 032 756 3683
    tel: 032 756 3596
  • e-mail:

KOLEJNA DODATKOWA INFORMACJA NARTY 2022

Otrzymaliśmy z biura podróży następującą informację.

Aby wjechać do Włoch i nie zostać skierowanym na 5-dniową kwarantannę, turyści muszą przedstawić dowód zaszczepienia lub powrotu do zdrowia w minionych 180 dniach oraz w przypadku osób od 6. roku życia negatywny wynik testu PCR, wykonanego w ciągu 48 godz. lub testu antygenowego, wykonanego w ciągu 24 godz. przed przyjazdem.

Od 10 stycznia prawo wstępu na wyciągi mają wyłącznie osoby z Super Green Pass wystawianym na podstawie szczepienia lub wyleczenia. Obecnie, by uzyskać dostęp do stoków we Włoszech, wymagany jest Super Green Pass i dotyczy to każdego, kto ukończył 12 lat. Jest on również potrzebny do wejścia do barów lub restauracji, a także do jedzenia na zewnątrz.

Maseczki typu FFP2 są również obowiązkowe na stokach narciarskich i wszędzie tam, gdzie nie można zachować odpowiedniej odległości, w tym w kolejkach na świeżym powietrzu.

Dzieci 12-18 lat, które nie mają obecnie możliwości zaszczepienia trzecią dawką a ważność czyli 6 miesięcy od ostatniego szczepienia się skończyła nie mogą uczestniczyć w imprezie narciarskiej od 01 lutego. Trwają rozmowy, mające na celu udostępnienie tej grupie wiekowej trzeciego szczepienia.

Copyright © 2015 - 2024 ZZ KADRA KWK Jas-Mos All rights reserved. Made by Hostgrafia.pl
Script logo