Związek Zawodowy "KADRA" KWK "Jas-Mos"

 • Jastrzębie-Zdrój ul Górnicza 1, pok. 214
 • tel: 032 756 3683
  tel: 032 756 3596
 • e-mail:

Aktualności

Witamy w serwisie "Aktualności" Związku Zawodowego "Kadra" KWK "Jas-Mos". Tutaj znajdą Państwo bieżące ogłoszenia dotyczące działalności naszej organizacji.

 • Co z podwyżką płac?

  W związku z oświadczeniem Zarządu JSW S.A. jakoby działanie Reprezentatywnych Organizacji Związkowych było próbą zainicjowania bezprzedmiotowego konfliktu społecznego przedstawiamy i informujemy co następuje.
  Jest to kolejna manipulacja i próba wprowadzanie pracowników naszej firmy oraz opinii publicznej w błąd przez Zarząd JSW S.A.
  Reprezentatywne Organizacje Związkowe publikują poniżej, przywołane porozumienie.
  Oczywiście, że dokument ten był przedmiotem obrad Zarządu bo został on podpisany przez Zarząd zgodnie z obowiązującym prawem i zgodnie z tym prawem powinien być zrealizowany.

  Przekazywanie przez Zarząd JSW S.A. nieprawdziwych informacji do załóg i opinii publicznej wzorem lat 2009-2015 jest manipulacją Zarządu, który nie chce ponosić odpowiedzialności za swoje zobowiązania.
  Realizacja tego porozumienia będzie papierkiem lakmusowym obecnego Zarządu czy słowa o poprawie warunków pracy i płacy załogi to rzeczywistość czy kolejna deklaracja bez pokrycia.
W piśmie skierowanym do Zarządu JSW S.A., Reprezentatywne Organizacje Związkowe wnioskowały o przedstawienie w tej sprawie stanowiska Zarządu w ciągu 7 dni i w takim terminie oczekujemy na odpowiedź. W załącznikach pisma.
 • Smutna informacja

  Z bólem i żalem informujemy o śmierci Prezesa Biura Podróży Gold Tour Ś.p. +Krzysztofa Rutkowskiego, z którym organizowaliśmy fantastyczne wyjazdy do Truskawca. W dniu 05 kwietnia udał się w ostatnią podróż do Pana.
  Był człowiekiem z wielką pasją i miłością do podróżowania, z niezwykłą energią i optymizmem, z niesamowitą wiedzą i umiejętnością jej przekazywania. Dziękujemy....
  Nie mówimy żegnaj, lecz do widzenia.

 • INFORMACJA ZWIĄZKOWA

  W związku z wieloma Waszymi pytaniami w dniu dzisiejszym, dotyczącymi przyszłości naszej kopalni, organizacje związkowe z naszej kopalni złożyły do wszystkich członków zarządu JSW S.A. pismo z pytaniami. Jedno z nich w załączniku.

 • POLSKIE MORZE 2021 - ZAPRASZAMY CAŁYMI RODZINAMI

  Szanowni członkowie i wszyscy pracownicy, emeryci i renciści KWK "Jastrzębie-Bzie"

  Przedstawiamy ofertę do Jastrzębiej Góry nad polskie morze w dniach 02 do 10 lipca 2021 r. 

  Jest to jedna z lepszych ofert na spędzenie czasu w gronie rodziny.

  Koszt tylko 850 zł od osoby dorosłej i zniżki dla dzieci.

  Szczegóły w załączniku.

 • NOWE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW ZALEGŁYCH WYJAZDÓW

  W związku z dalszą sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz zaleceniami Rządu i Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi podejmowania działań mających na celu minimalizowanie ryzyka zakażenia, informujemy jako inicjator, że w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom planowanych wyjazdów, podajemy nowe informacje:

  1. Wyjazd na narty do Włoch - odwołano.

  2. W przypadku wyjazdu na rejs po Karaibach- termin przesunięty w zależności od decyzji USA, lecz nie później niż do końca roku 2021.

  3. Wyjazd do Meksyku - termin zostaje przesunięty na 02 - 09 listopada 2021 r.

  Szanowni Państwo będziemy na bieżąco informować o wszystkich ewentualnych zmianach decyzji, ze względu na dynamikę sprawy.

  W razie pytań proszę o kontakt na nr 606422652

Copyright © 2015 - 2024 ZZ KADRA KWK Jas-Mos All rights reserved. Made by Hostgrafia.pl
Script logo